За рахунок Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості Ужгородська районна державна адміністрація здійснює будівництво трьох амбулаторій загальної практики сімейної медицини в селах Батфа, Руські Комарівці, Кам’яниця.

Загальна сума коштів з державного бюджету складає 14 790,649 тис.грн., виділено співфінансування з районного бюджету  1 430,000 тис.грн.

Також у 2018 році придбано для КНП «Ужгородський районний Центр ПМСД Ужгородської районної ради» для вищевказаних амбулаторій 3 службові автомобілі Renault Duster.

03.09.2019 оголошено тендер для придбання  ще 5 службових автомобілів для амбулаторій, які відповідають нормам і вимогам до закладів первинної медичної допомоги в селах Сюрте, Оноківці, Велика Добронь, Концово та Соломоново за рахунок тої ж субвенції в сумі 2 500 000,00 грн.

Виділена Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості для будівництва амбулаторій ЗПСМ в селах Есень, Невицьке, Ратівці, Коритняни. Розпорядниками коштів державної субвенції визначено сільські ради. Для цих амбулаторій районний бюджет отримав 2 млн. грн. на придбання службових автомобілів.