Розширено перелік адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації розширив перелік адмінпослуг, а саме: Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, управління Держпраці у Закарпатській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області та відділу в Ужгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

З повним переліком адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП можна ознайомитись на сайті райдержадміністрації в рубриці "Адміністративні послуги". До кожної адміністративної послуги прикріплена інформаційна карта із зазначенням переліку необхідних документів, терміну виконання та розміру оплати (у випадку, якщо послуга платна), а також бланк чи зразок заяви.