Колектив «Карпатські голоси» підтвердив звання «народного»

Заступник голови райдержадміністрації  Рената Манайло-Приходько, начальник та головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації  Марія Котляр та Лариса Фельцан, голова Оноківської ОТГ – Павло Машіка взяли участь у звітному концерті на підтвердження звання «народний» чоловічого вокального ансамблю «Карпатські голоси» (художній керівник – Олександр Сакс, концертмейстер Михайло Рибалко), який відбувся 16 січня 2020 року в клубі села Оноківці.

Засідала комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

16 січня заступник голови райдержадміністрації Рената Манайло-Приходько провела засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

В ході засідання члени комісії розглянули подання на призначення усіх видів соціальних виплат на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб.

За результатами обговорення вирішено призначити (відновити) соціальні виплати 7 внутрішньо переміщеним особам.

Робочий візит заступника голови ОДА

16 січня в райдержадміністрації  з робочим візитом перебував заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Шинкарюк, який зустрівся з головою райдержадміністрації Вячеславом Дворським та головою районної ради Русланом Чорнаком.

Голова РДА продовжує знайомство з районом

З метою вивчення та вирішення проблем соціально-економічного розвитку територіальних громад району  15 січня  голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський разом з першим заступником Христиною Мацко здійснили робочий візит до Есенської  сільської ради.

ПРО ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ОБЛАСТІ ТА ОПТИМІЗАЦІЮ РОБОТИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ЙШЛОСЯ НА СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ

У вівторок, 14 січня, під головуванням в.о. голови облдержадміністрації Олексія Гетманенка відбулася селекторна нарада з головами райдержадміністрацій та керівниками структурних підрозділів РДА. Участь у нараді взяли заступник голови ОДА Ольга Травіна, керівник апарату Руслана Натуркач, керівники окремих департаментів облдержадміністрації.

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

"Освітній портал допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові знання та пройти професійне навчання", – зазначає директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.

Новий сервіс дозволить:

Відбулась нарада щодо будівництва нових амбулаторій в районі

13 січня в райдержадміністрації відбулась нарада з питань будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини в с. Невицьке, Ратівці, Коритняни, Есень за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості.

Вячеслав Дворський відвідав школу в с.Дубрівка

З метою ознайомлення з умовами, створеними для навчання і виховання дітей в школах району, 13 січня голова райдержадміністрації відвідав Дубрівську загальноосвітню школу I-II ступенів.

Спільно із сільським головою Романом Василиндрою, він оглянув приміщення навчального закладу, поцікавився матеріально-технічною базою школи, обговорив з керівником закладу питання харчування учнів, а також поспілкувався з трудовим колективом.