СКИНУТИ

Повідомляємо, що Асамблея Європейського регіону та Автономна провінція Воєводина у співпраці з Торгово- промисловою палатою Воєводини, Агентством розвитку Воєводини, м. Новий Сад та Мережею підприємств Європи - Сербія, організовують Другий регіональний бізнес-форум із І до 4 жовтня 2019 року.

Учасниками форуму будуть провідні компанії, а також регіональні торгово- промислові палати, агенції регіонального розвитку та інші установи, які підтримують розвиток малих і середніх підприємств та посилюють інвестиційний клімат.

Регіональний бізнес-форум надасть компаніям можливість висловити та представити бізнес-потенціали, ідеї та зв’язуватися з іншими компаніями та установами, що підгримують розвиток МСП та нові інвестиції. Цьогорічний регіональний бізнес-форум буде співпадати з 52-м Міжнародним ярмарком мисливства, рибальства і туризму в м. Новий Сад.

Міжнародна акція надає додаткову підтримку компаніям з пошуку міжнародних партнерів на Форумі. Учасникам пропонується обирати своїх потенційних партнерів відповідно до власних потреб та інформації про бізнес та інтереси партнера.

Сектори, які будуть представлені:

-      Сільське господарство;

-      Металообробна промисловість;

-      Автомобільна промисловість;

-      ІКТ;

-      Туризм.

Платформа В2В доступна за адресою: http://rbf2019novisad.talkb2b.net/, що надає можливість сприяти діловому співробітництву між регіонами, включаючи угоди про вільну торгівлю та виробництво, спільні підприємства та спільний   доступ до третіх ринків, а також обмін технологіями та ноу-хау і співпраця у проектах, що характеризуються високим рівнем конкурентоспроможності та інновацій, фінансованих ЄМ та іншими донорами.