СКИНУТИ

Повідомляємо, що 5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум “Україна - Казахстан, Центральна Азія”. Головними напрямками заходу стануть: машинобудування, сільське господарство та продукти харчування, IT.

Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом “Україна - Азія”, Національною компанією “KAZAKHINVEST”, Асоціацією експортерів та імпортерів “ЗЕД” та Центром Міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.

Ключовою подією Форуму стануть зустрічі українських і казахстанських компаній. У зв’язку з чим Посольство України в Республіці Казахстан звернулося до державних органів країни, в тому числі до Кабінету Міністрів щодо підтримки заходу. Національна палата підприємців Республіки Казахстан „Атамекен”. Зовнішньоторговельна палата Казахстану, Палата підприємців міста Нур-султан, Торговий дім “Україна - Азія”, національної асоціації у сфері АПК та продовольства, машинобудування та IT залучені до формування аудиторії казахстанських учасників Форуму. Варто зазначити, що організатори Форуму, за додатковим зверненням, готові забезпечити індивідуальну ділову програму в рамках візиту, в т.ч. зустрічі з органами місцевої влади, визначеними організаціями і компаніями та інші послуги.

Вартість участі у Форумі складає 1 480 або 1 380 доларів CШA за одно- або двомісне розміщення відповідно. До вартості входить: переліт Київ - Нур-Султан-Київ, розміщення в RadissonHotelAstana5*, логістика відповідно до Програми, сніданок та вечеря, участь у діловій програмі, презентація компанії в експозиції Форуму, екскурсійна програма, організація зустрічей в рамках Форуму. Із питань участі рекомендовано звертатися до: Гусак Анни +380955466509 annagusak23@gmail.com.