Сьогодні, 9 серпня відбулося засідання районної комісії з прийняття рішення щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Участь в засіданні комісії взяли голова райдержадміністрації Еріка Кинєв, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, начальник управління соціального захисту населення Андріана Зизич, начальник служби у справах дітей Ірма Коста, начальник фінансового управління Ольга Ящищак, директор Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Ігнат, начальник відділу освіти, молоді та спорту Маріанна Михайлишина, начальник відділу містобудування та архітектури Галина Денис та головний спеціаліст юридичного відділу Юлія Багара.

Згідно Порядку житлом забезпечуватимуться діти-сироти, а також діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа. Членами комісії обговорено механізм використання зазначеної субвенції у районі, та прийнято відповідні рішення.