Традиційно на Ужгородщині майже кожне село відзначає День села. Так, 28 липня 2019 року у селі Велика Добронь у рамках добросусідства відзначили День села. Масово, з народним гулянням, яскравими локаціями і атракціонами гостей і односельців зустрічав стадіон. На свято завітали заступник голови районної державної адміністрації Єва Шандорівна Раті, заступник голови районної ради Степан Янович Мацко, начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Золтанівна Котляр, гості з Угорщини. Усі досягнення, якими багате село, складається з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. З такими теплими словами до своїх односельців звернулася заступник голови районної державної адміністрації Єва Раті. Марія Котляр подякувала тим людям, які небайдуже ставляться до проблем культури на селі. Відзначила роботу директора будинку культури Інни Іван. Сільський голова Іван Попка відзначив спонсорів, які допомагали у благоустрою села та відзнакою Почесний громадянин села - Йожефа Сані. Гарний настрій було гарантовано кожному учаснику свята: молодим і людям похилого віку, дітям та дорослим. Кожний міг знайти собі розвагу. Самодіяльні творчі колективи з оновленою програмою жіночий хор «Зелена гілка», хореографічний колектив «Хотрац» будинку культури села В.Добронь (керівники Т.Раті,І.Іван), народний хореографічний ансамбль «Ритм» с.Есень (керівник Т.Сабов), народний інструментальний ансамбль «Рапсодія» РБК ( Л.Дубенко). радували односельців та гостей своїм творчим доробком, а майстри народних промислів з радістю представляли свій доробок на продаж. Окрім концерту гості та жителі села пригостилися угорськими стравами. Свято закінчувалось, а людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного. Завершилось святкування дискотекою у супроводі інструментального ансамблю з села Мала Добронь.