п.2.1 З метою підтримки підприємницької діяльності спрощено процедуру започаткування власної справи та видачі документів дозвільного характеру. На сьогодні в районі на базі дозвільного офісу створено Центр надання адміністративних послуг, метою якого є організація зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами та суб’єктами господарювання.

Для сприяння подальшому розвитку малого та середнього бізнесу здійснюється ресурсне забезпечення. Сформована та постійно оновлюється база вільних нежитлових приміщень, виробничих площ, вільних земельних ділянок, які можуть бути передані в оренду суб’єктам господарювання для здійснення підприємницької діяльності.

п. 2.3 абз 2.3 АРХІТЕКТУРА

п. 3. 15 березня 2019 року компанія Jabil (США) на базі заводу в с. Розівка ввела в дію нові потужності зі складання електроніки (мобільних телефонів, медіаплеєрів та комп'ютерної техніки), збільшивши існуючу виробничу площу на 20,7 тис. кв. м. Таким чином, загальна площа високотехнологічного виробництва разом зі складськими приміщеннями склала 46,6 тис. кв. м.

Обсяг іноземних інвестицiйуновий виробничий майданчик становить 16 млн. дол. США. Завдяки повній реалізації проекту кiлькiсть працiвникiв поступово збiльшиться до 5 тисяч.

Підприємство має повний цикл виробництва починаючи з дизайну. 65% обсягу виробленої продукції призначено для телекомунікаційної галузі. Також завод виробляє продукцію для ринку „розумного дому”, споживчі товари та товари для автомобільного сегменту.

Тутпрацюють над використанням штучного інтелекту на виробництві. На зaводі в якості експерименту дві мaшини спілкуються між собою. Передбачається, що таким чином буде замінено частину рутинних функцій співробітників.

Реалізація проекту створення індустріального парку „Соломоново” сприятиме активізації залучення в економіку району зовнішніх і внутрішніх інвестицій, збільшенню обсягів виробництва високотехнологічної, конкурентної продукції у пріоритетних напрямках діяльності, забезпеченню ефективного використання інноваційного потенціалу регіону, створенню передумов для започаткування автомобільного кластеру тощо.

Індустріальний парк „Соломоново” зареєстрований в Державному реєстрі індустріальних парків України, і як один з перспективних промислових інвестиційних майданчиків має ряд преференцій та державні гарантії, закріплені на законодавчому рівні.

Серед основних напрямків діяльності індустріального парку „Соломоново” на 2019-2020 роки заплановано продовження проведення активної маркетингової кампанії щодо залучення учасників парку, а саме: направлення інвестиційних пропозицій потенційним учасникам, ведення переговорів щодо розміщення виробництв із зацікавленими компаніями-виробниками автомобільних компонентів, позиціонування парку через дипломатичні представництва та міжнародні бізнес-асоціації, проведення презентацій проекту на міжнародних конференціях, форумах тощо, участь у роуд-шоу з метою представлення інвестиційного потенціалу України та індустріальних парків зокрема та ін.