09 липня Голова Громадської ради при райдержадміністрації Володимир Галас провів чергове засідання Громадської ради, в якому взяли участь члени громадської ради, керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк, начальник та головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

В ході засідання члени громадської ради розглянули нагальні питання щодо життєдіяльності району та план роботи Громадської ради на ІІ півріччя 2019 року.

Обговорили перспективи створення об’єднаних територіальних громад; ремонт доріг в районі; реалізацію медичної реформи, зокрема будівництво нових амбулаторій; про підтримку районної ради існуючих ОСББ, зокрема виділення коштів на ремонт покрівель житлових будинків. Також члени ради підняли питання щодо реалізації та використання  коштів з освітньої субвенції по підготовці до нового навчального року та наслідки буревію, який відбувся 07 липня на території району. Як зазначила керівник апарату, наразі проводяться комісійні обстеження житлових будинків громадян, які постраждали. Акти обстежень та підрахунок збитків будуть розглянуті на засіданні комісії ТЕБ та НС 11 липня.

Голова Громадської ради при райдержадміністрації зазначив, що представники влади до думок і пропозицій громадськості дослухаються, та наголосив на продовженні співпраці.