10 червня 2019 року відбулося засідання районної комісії з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва при першому заступнику голови райдержадміністрації Віталію Семалю з порядком денним:

Розгляд заяви суб’єкта господарювання, а саме ТОВ „Лісове господарство Форест" на отримання компенсації за напрямом, визначеним підпунктами 1 і 2 пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства на 2019 рік затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 104.

Господарством на території Ірлявської сільської ради за межами населеного пункту було посаджено 30,0 га горіхоплідних насаджень (фундука). Фактичний обсяг витрат, які понесло господарство на підготовку грунту під посадку, закупівлю саджанців, виготовлення проектно-кошторисної документації склав 2 158,673 тис. гривень. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міністерство аграрної політики та продовольства.

На підставі поданих відповідно до пункту 5 цього Порядку документів та результатів виїзної перевірки районної комісії були визначені попередні обсяги компенсації з урахуванням фактичних витрат та нормативів витрат на 1 га в сумі 1 429,2 тис. гривень.

Повний пакет документів буде поданий до комісії Міністерства аграрної політики та продовольства для визначення остаточної компенсації відповідно до наказів Міністерства аграрної політики.