Про забезпечення району паливними дровами

З метою недопущення зриву опалювального сезону 2022 – 2023 рр., сьогодні, на базі ДП „Ужгородське лісове господарство”, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  провів розширену нараду з головами та представниками територіальних громад Ужгородського району. Участь у нараді також прийняли перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко, народний депутат України Михайло Лаба та директор ДП „Ужгородське лісове господарство” Василь Синичка.

АПАРАТНА НАРАДА

Під керівництвом начальника Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець за участі першого заступника начальника Ужгородської РВА Христина Мацко  та заступника начальника Віталій Дупин відбулася щотижнева апаратна нарада.

Заслужений академічний Закарпатський народний хор відзначив 77-річчя

Цими вихідними, Заслужений академічний Закарпатський народний хор відзначив 77-річчя благодійним концертом у центрі Ужгорода.

На площі біля обласної філармонії начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець разом з ужгородцями та гостя міста, навіть попри дощову погоду, зібралися подивитися виступи колективу.

Благодійний концерт «Добро переможе» відбувся в селі Невицьке Оноківської територіальної громади.

На базі великої родини Дому Милосердя, що знаходиться в селі Невицьке відбувся благодійний концерт «Добро переможе», який відвідали начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко.

Взаємодію між територіальними громадами обговорили в Ужгородській міській раді

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець прийняв участь у нараді з Ужгородським міським головою Богданом Андріївим, його заступниками та представниками Холмківської, Баранинської, Оноківського територіальних громад.

Узяли участь у зустрічі і директор департаменту міської інфраструктури Віталій Гільтайчук, директор КП «Комунальне автотранспортне підприємство-072801» Василь Грамотник, керівниця ТОВ «АВЕ Ужгород» Наталія Якубик.

У Закарпатському музеї народної архітектури і побуту стартував культурно-мистецький проєкт "Жива спадщина".

Шанувальники народних традицій мали можливість ознайомитися із елементами нематеріальної культурої спадщини 13 територіальних громад області - народними ремеслами, їжею та предметами побуту з різних куточків Закарпаття.

Патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» відбувся в обласному центрі Закарпаття.

Понад 300 учасників серед яких: начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита, голова обласної ради Володимир Чубірко, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, міський голова Богдан Андріїв, військові, прикордонники, гвардійці, працівники правоохоронних та силових структур, волонтери та молодь.

До Ужгородського району з робочим візитом завітала Баронеса Емма Нікольсон

В Ужгородському районі знайшли прихисток тисячі переселенців з територій України, де ведуться активні бойові дії. Аби забезпечити людей найнеобхіднішим, місцева влада з початку війни налагодила співпрацю з міжнародними організаціями, які і сьогодні продовжують надавати різного роду гуманітарну допомогу для внутрішньо-переміщених осіб.