8 червня 2019 року в будинку культури с. Сторожниця відбулася святкова розважальна програма «FRIEND-DANCE», яка була присвячена Міжнародному дню друзів. Мета заходу: створити атмосферу свята під час розважальної програми; виховувати любов до хореографічного мистецтва; розвивати пам'ять, увагу, організованість під час майстер класу; виховувати почуття дружби, колективізму між учасниками та колективами, які взяли участь у мистецькій акції.

У святковому концерті прийняли участь солісти студії вокального співу «Solemio» (керівник Тетяна Бабець) та танцювальні колективи, а саме: Dancestudio «Royal»з міста Ужгорода, керівник Наталія Змушко-Йовні; Дитячий танцювальний колектив «Перлинка» з міста Ужгорода, керівник Ярина Конкіна; Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Наша файта» будинку культури села Сторожниця, керівник Мирослава Огразанська; Танцювальний клуб «Родем» з міста Ужгорода, керівник Вікторія Іваницька; Танцювальний колектив «Веселі намистинки» села Оріховиця, керівник Людмила Федьо; Танцювальний колектив «Ержебет» Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів, керівник Людмила Федьо; Танцювальний колектив «Лідер Денс» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер», керівник Наталія Фечо; Танцювальний колектив «Лілея» Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів, керівник Євгенія Балега; Танцювальний колектив центру творчого розвитку дітей та дорослих «Зіраті – Зефірчик», керівник Тетяна Ардельянова; Хореографічний колектив «Гармонія», керівник Алла Марошан.

Після концерту пройшов майстер клас з учасниками концерту та глядачами, на якому вивчали етнічні танці «Картопля», «Ойра, ойра» та гру-танець «Голубка».

Продовжилась розважальна програма дискотекою та солодким столом.

Дякуємо всім керівникам, учасникам та батькам учасників колективів за підтримку, особливо Мирославі Оргазанський – художньому керівнику будинку культури села Сторожниця.

Організатор та ведуча заходу Ольга Толвай – директор будинку культури села Сторожниця.