5 червня в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка» відбувся XVIобласний етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю „Таланти багатодітної родини”, участь в якому взяли талановиті та обдаровані діти з багатодітних та малозабезпечених сімей краю. Метою конкурсу є відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем багатодітних родин, виявлення та підтримка талановитих дітей, розвиток навиків та здібностей у різних видах жанрових мистецтв. Фестиваль проводиться щорічно і демонструє кращі зразки дитячої творчості з різних жанрів народного мистецтва.

Організатор конкурсу-фестивалю - департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

У фоє театру розгорнуто виставку декоративно-прикладного мистецтва робіт талановитих дітей області.

Конкурс-фестиваль відкрила заступник директора департаменту – начальник управління державних допомог та соціальної підтримки населення Омелянюк Наталія Володимирівна.

Ужгородський район представляли 14 дітей в номінації «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» і «вокальне мистецтво».

Успішний виступ Анастасії Максимової, вокалістки клубу с.Оноківці, зацікавив журналістів місцевого телебачення, які після її виступу взяли в неї та її керівника, завідуючої клубу с.Оноківці Марії Гричушенко, інтерв’ю для суспільного телебачення UA Закарпаття.

Переможці будуть нагороджені путівками в дитячі літні табори відпочинку на Закарпатті та на море (Одеська обл.).