СКИНУТИ

Розпорядженням голови райдержадміністрації Кинєв Е.П. 04.06.2019 року було організовано робочу групу та здійснено виїзд у Худлівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів для розгляду фактів, викладених у колективному зверненні батьків, діти яких навчаються у школі.

Мета зустрічі – знаходження спільного компромісу для вирішення порушених заявниками проблемних питань та вивчення фактів викладених у зверненні, яке надійшло до райдержадміністрації.

Робочою групою, спільно з присутніми батьками, директором школи Немець М.П., сільським головою Зоркіним В.С. та сільськими депутатами, були оглянуті класні приміщення та будівлі, що знаходяться на території школи, а також шкільне подвір’я.

Після проведення обстеження відбулося обговорення питань, серед яких: зміна керівництва школи, будівництво нових вбиралень, заміна вікон та дверей у початковій ланці, перенесення твердопаливного котла в окреме приміщення, а також оновлення матеріально-технічного забезпечення школи.

У підсумку проведеної зустрічі було дано усне доручення керівництву відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації усунути виявлені недоліки. В місячний термін повторно розглянути питання та поінформувати заявників.