Відбулась остання сесія Ужгородської районної ради VII скликання

Сьогодні, 02 грудня, в.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко, керівник апарату Руслана Боднарюк та керівники структурних підрозділів РДА взяли участь в  44-й, позачерговій сесії районної ради, останній сесії сьомого скликання.

Депутати розглянули і прийняли рішення з 20 питань, які попередньо були опрацьовані на засіданнях постійних депутатських комісій та засіданні Президії районної ради.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 02 грудня:

✔ за минулу добу в районі в 22 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР;

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 2104 випадків COVID-19, з них 1777 - район, 327 - Баранинська ОТГ;

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 01 грудня:

✔ за минулу добу в районі в 20 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР;

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 2082 випадків COVID-19, з них 1761 - район, 321 - Баранинська ОТГ;

Функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

Дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім'ї – одна з оптимальних форм сімейного влаштування, при якій особи, які надають послуги з виховання, догляду та захисту прав дітей, прийнятих в свої сім'ї забезпечують реальну можливість дітям-сиротам і дітям, які залишилися без піклування батьків, реалізувати право на життя в родині.

Прийомна сім'я - це одна із форм влаштування дітей, в якій прийомні батьки беруть на виховання та спільне проживання від 1 до 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 30 листопада:

✔ за останні три доби в районі в 63 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР (28.11.2020 - 18 випадків, 29.11.2020 - 19 випадків, 9.00 30.11.2020 - 26 випадків);

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 2062 випадків COVID-19, з них 1743 - район, 319 - Баранинська ОТГ;

День пам’яті жертв голодоморів

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Тому сьогодні  ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити як для мільйонів загиблих, так і для наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 27 листопада:

✔ за минулу добу районі в 17 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР;

➡ з початку пандемії в районі зафіксовано 1999 випадків COVID-19, з них 1688 - район, 311 - Баранинська ОТГ;

УРЯД ВІДНОВИВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДИТИНИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ОДНОРАЗОВОЮ НАТУРАЛЬНОЮ ДОПОМОГОЮ „ПАКУНОК МАЛЮКА”

Уряд схвалив постанову „Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”, якою, зокрема, затвердив порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка” за рахунок коштів державного бюджету.

Наразі батьки, у яких діти народилися до 23 жовтня 2020 року включно та які не отримали ,,пакунок малюка”, отримують грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.