1 червня 2019 року о 12:00 будинку культури села Сторожниця пройшла святкова програма «ХАЙ ЗАВЖДИ СМІЮТЬСЯ ДІТИ» присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Дітки з задоволення переглянули мультфільм «Смолфут», прийняли участь просвітницька акція «Чистий ВАРОШ», яка пройшла за підтримки Громадської організації «Паралельний світ», Громадської організації «ЕКОСФЕРА» та товариства «АВЕ-Ужгород».

Взяли участь у майстер класах «Веселий смайлик», «Чиста Сторожниця»; конкурсах «Малюнок – чисте довкілля», «Малюнок – на асфальті»; вивчили танці «Коломийка», «Картопля», «Ойра, ойра»; грали у «Велике доміно» та танець-гру «Голубка»; змагалися у спортивній естафеті «Веселі старти», яка складалася з 17 найрізноманітніших змагань. Проводила заход у ролі ведучої – директор будинку культури Ольга Толвай.

Дякуємо за підтримку у проведені нашого свята, призи, солодкі подарунки, які отримали наші дітки директору Фермерського господарства «Коник» Василю Мелешу, директору магазинів «Бермуди» та «Торбинка» Йосипу Врабелю та директору Торгівельної марки «Бутор-Плит» Василю Кривенько.

Фоторгафії Дарини Габор. Дякуємо, художньому керівнику будинку культури – Мирославі Огразанській за допомогу у проведенні заходу.

Директор будинку культури

Ольга Толвай