2 червня 2019 року в будинку культури села Часлівці відбувся ІІІ районний фестиваль хореографічного мистецтва „Кришталевий черевичок”, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Ведуча фестивалю Оксана Ільченко, керівник організаційно-методичного центру відділу культури вправно вела програму фестивалю.

Фестиваль відкрила начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Котляр та заступник голови райдержадміністрації – Єва Раті, які привітали всіх присутніх з святом та наголосили, що фестиваль хореографічного мистецтва покликаний сприяти подальшому розвитку народного хореографічного мистецтва, відродженню і популяризації народних танців Закарпаття.

У фестивалі прийняли участь двадцять хореографічних колективів району, в яких було понад триста учасників. У програмі фестивалю - народні та сучасні танці. Кожному колективу було вручено Подяку районного відділу культури, пам’ятний сувенір-статуетка у вигляді черевичка та танцювальної пари, які були виготовлені спеціально для цього фестивалю громадською організацією «Паралельний світ» та солодощі.

Зачарувала глядачів своїм співом художній керівник будинку культури с.Часлівці Оксана Головня, яка виконала лемківську народну пісню «Ой, верше мій, верше».

Велика черга бажаючих дітей вистроїлася до працівників районних бібліотек Вікторії Пеняк та Лівії Мункачі, які наносили декоративну косметику.

Організаторами свята були: районний відділ культури і організаційно – методичний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи, які вдячні за допомогу в проведенні свята райдержадміністрації, районній раді, народному депутату України - Роберту Горвату, Часлівецькому сільському голові - Марії Рояк, директору будинку культури - Зузанні Кірик та художньому керівнику - Оксані Головня. За якісне озвучення фестивалю щира подяка завідуючому клубу с.Лінці - Юрію Савко.