У Середнянській дитячій школі мистецтв відбувся сімнадцятий обласний конкурс українського художнього слова ім. Івана Ірлявського «Моя весна».

Перед початком конкурсу присутніх тепло привітали голова журі Густі Василь Петрович –поет, публіцист, голова Закарпатської організації Національної Спілки письменників України, заслужений працівник культури України та Гойдош Вікторія Адальбертівна заступник директора – начальник управління мистецтв, культурно-освітніх закладів та установ департаменту культури облдержадміністрації. Далі головка журі Василь густі представив слідуючих членів журі – Мендель Світлана Василівна, головний спеціаліст управління мистецв, культурно-освітніх закладів та установ відділу мистецтв, закладів та установ департаменту культури облдержадміністрації, Дрогальчук Ганна Василівна, директор комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради, Ігнатович Олександра Степанівна, доцент кафедри української літератури УжНУ, член Закарпатської організації Національної Спілки письменників України, Василик Галина Степанівна, старший викладач циклової комісії «Видовищно-театралізовані заходи» КВНЗ «Ужгородський коледж культури і мистецтв» ЗОР.

Цього разу в Середньому зібралося 46 конкурсантів майже з усіх районів та міст області, щоб вшанувати пам’ять нашого земляка, відомого поета, публіциста, громадського діяча Івана Ірлявського. Його творчість розкриває нам прекрасний світ поезії. Він оспівує наш чудовий край, його людей, вселяє у наші серця віру, надію, любов.

Конкурсанти змагалися у чотирьох номінаціях: «Поезія», «Проза», «Гумор» та «Власна творчість».

Ужгородський район представляли – Вакерич Христина Антонівна та Комариницький Василь Васильович (філіал - бібліотеки смт. Середнє, керівник Тамара Сарана) Христину Вакерич нагороджено подякою, Василя Комарницького дипломом за участь у конкурсі в номінації «Поезія», Каріну Ставинську, учасницю гуртка художнього слова клубу села Оріховиця нагороджено дипломом в номінації «Гумор».

Конкурс пройшов дуже цікаво зі сцени звучали патріотичні, ліричні, та гумористичні твори українських і закарпатських письменників та поетів, які учасники підготували до творчого змагання.

Переможці і призери конкурсу отримали дипломи та подяки, а також цінні подарунки та пам’ятні сувеніри від організаторів конкурсу.

Після закінчення конкурсної програми та нагородження члени журі та організатори конкурсу вшанували пам’ять Івана Рошко (Ірлявського), поклавши квіти до його меморіальної дошки у селі Ірлява.