26 травня в селі Пацканьово відбувся районний фестиваль народної творчості «Червона черешня». Фестиваль «Червона черешня» проводиться в селі вже не вперше, і це завжди   цікава і значуща подія для нашого району, для громади села Пацканьово. Від імені організаторів фестивалю (Ужгородська РДА, Ужгородська РР, відділ культури РДА) численних гостів і жителів села привітала начальник відділу культури РДА Котляр М.З. З вітальним словом звернувся до присутніх - голова Пацканівської сільської ради Бонь Ю.В.

Відкрив програму мистецького фестивалю славетний колектив - народний ансамбль пісні і танцю Ужгородського РБК «Дружба» (керівник О. Карбованець, кер. оркестру С.Петрушевський). Свої творчі доробки зі сцени фестивалю презентували чудові аматорські колективи району – народний вокальний ансамбль «Ужанка» РБК ( кер. В. Голянич); народний вокально-хореографічний ансамбль «Словенка» РБК (худ. кер. Н. Мордованець, кер. оркестру О. Гададі, балетмейстер-постановник Х. Русин); народний вокальний ансамбль «Руменок» БК смт. Середне (кер. Бобак О., концертмейстер – Кардашинець Т.); народний вокальний дует «Рідна пісня» РБК , народний вокальний ансамбль «Джерело» РБК, та багато інших прекрасних творчих колективів.

Ретельно готувалися до фестивалю місцеві колективи – адже виступати перед односельцями – дуже відповідальна справа. Всі учасники фестивалю отримали подяки від відділу культури РДА, пам’ятні емблеми фестивалю, а від сільської ради Пацканьова - дипломи та фестивальні пряники.

До пізнього вечору лунали звуки концерту. Всі шанувальники фестивалю «Червона черешня» насолодилися смачними черешнями, поспівали народних пісень, отримали незабутні враження і багато позитивних емоцій…