Графік роботи Ужгородського РВ ГУДМС в Закарпатській області у період карантину

Графік роботи Ужгородського РВ ГУДМС в Закарпатській області у період карантину:

Неділя - вихідний день

Понеділок - вихідний день

Вівторок - 09:00-15:00, обідня перерва 12:00-13:00

Середа - 09:00-15:00, обідня перерва 13:00-14:00

Четвер - 09:00-15:00, обідня перерва 12:00-13:00

П'ятниця - 09:00-15:00,  обідня перерва 13:00-14:00

Субота - 09:00-15:00, обідня перерва 12:00-13:00

Прийом громадян здійснюється лише у виключних випадках за такими напрямками:

В Україні зафіксовано 804 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 2 квітня в Україні 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 20 летальних, 13 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 135 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

УРЯД ПОСИЛИТЬ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.
Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.

РОЗПОДІЛ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, ЯКУ ЗАКАРПАТТЯ ОТРИМАЛО ЗАВДЯКИ ПРЕЗИДЕНТУ ТА УРЯДУ УКРАЇНИ 24.03.2020 Р (ІНФОГРАФІКА)

Як розподілили гуманітарну допомогу, яку отримало Закарпаття 24.03.2020 року (інфографіка)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ СТАНОМ НА 31.03.2020

КНП «Ужгородський районний ЦПМСД Ужгородської районної ради» інформує, що 01.04.2020 року до сімейних лікарів КНП «Ужгородський районний Центр ПМСД Ужгородської районної ради» було 19 звернень на гострі респіраторні захворювання та 5 звернення на гарячу лінію.

Разом з тим повідомляємо, що 644 осіб, які прибули із-за кордону, перебувають на добровільній самоізоляції. Сьогодні, жодного мешканця району не було скеровано в КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня».

Перевірено готовність районної лікарні

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський та  керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в районі Христина Мацко відвідали  КНП „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області”, де у разі необхідності будуть госпіталізовані хворі на коронавірусну інфекцію.

Щоб з’ясувати рівень готовності закладу до боротьби із коронавірусом керівники району поспілкувалися з головним лікарем, ознайомилися із діяльністю та можливостями лікарні та оглянули палати.

Відбулася зустріч з водіями швидкої допомоги

За ініціативи керівництва району сьогодні в райдержадміністрації відбулась зустріч в.о. голови облдержадміністрації Олексія Гетманенка з водіями швидкої допомоги, де обговорити алгоритм дій в умовах нестійкої епідеміологічної ситуації. Участь у зустрічі взяли голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, голова районної ради Руслан Чорнак, керівник  робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в районі Христина Мацко та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Фрінцко.

Забороняється припиняти електропостачання громадянам на період дії карантину, – Держенергонагляд

Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електричної енергії й електропостачальних організацій та наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства і відповідно до нього не обмежувати та/або не припиняти постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину.