СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 16 січня  2021 року:

✔за минулу добу в районі у 12 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР;

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 2629 випадків COVID-19, з них 2235- район, 394 - Баранинська ОТГ;

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 15 січня  2021 року:

✔за минулу добу в районі у 19 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужало - 228 людей;

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 2617 випадків COVID-19, з них 2225- район, 392 - Баранинська ОТГ;

ЗА ІНІЦІАТИВИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО ТАРИФИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ БУДЕ ЗНИЖЕНО !

Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.

«Ринкові ціни на сьогодні завеликі, особливо якщо зважати на пандемію. Ми як держава повинні стояти на захисті своїх громадян, а це означає – в економічному плані теж», – наголосив Володимир Зеленський.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 14 січня  2021 року:

✔за минулу добу в районі у 12 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР ;

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 2598 випадків COVID-19, з них 2209- район, 389 - Баранинська ОТГ;

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 13 січня  2021 року:

✔за минулу добу в районі у 4 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР ;

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 2586 випадків COVID-19, з них 2199 - район, 387 - Баранинська ОТГ;

ПЕРЕДАЧА ОБ’ЄКТІВ ЦИВІЛЬНИХ ПРАВ ЗІ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩ, МІСТ РАЙОНУ У ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ - ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Експертки Офісу підтримки реформи з децентралізації при Мінрегіоні Віра Козіна та Ірина Бакунчик підготували відповіді на запитання щодо передачі об’єктів цивільних прав зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у власність територіальної громади, територія якої затверджена Кабінетом Міністрів України (ЗАВАНТАЖИТИ).

Служба зайнятості Закарпаття: про допомогу бізнесу в період карантину

У 2020 році через центри зайнятості було реалізовано два урядові проєкти щодо надання фінансової підтримки бізнесу на період карантинних обмежень.

Так, починаючи з квітня 2020 року діяла програма надання допомоги по частковому безробіттю для суб’єктів малого або середнього бізнесу та ФОПів, які є застрахованими особами. Така допомога дозволила покривати витрати на заробітну плату працівників у разі скорочення чи зупинення виробництва через карантин. За сприяння Закарпатської обласної служби зайнятості допомогу отримали понад 16,9 тисяч осіб.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 12 січня  2021 року:

✔за минулу добу в районі у 4 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР ;

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 2582 випадки COVID-19, з них 2197 - район, 385 - Баранинська ОТГ;