16 травня 2019 року в Ужгородській райдержадміністрації відбулась нарада під головуванням голови райдержадміністрації Кинєв Е.П. за участі заступника голови райдержадміністрації Раті Є.Ш., першого заступника начальника Чопського прикордонного загону – начальник штабу Дьоміна М.А., начальника Ужгородського районного відділення поліції Ребрея В.В. та голів сільських рад прикордонних сіл на якій розглянуто проблемні питання, що виникали в процесі повсякденної діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону протягом 2018 року та вироблено план спільних дій та удосконалення взаємодії з питань забезпечення правопорядку в прикордонних районах у 2019 році.

За результатами наради запропоновано виконкомам сільських рад, Чопському прикордонному загону, Ужгородському районному відділенню поліції надавати всіляку допомогу та підтримку громадянам у створенні громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону та проведенні їх реєстрації. Проводити роботу щодо активізації діяльності створених громадських формувань шляхом залучення їх членів до проведення патрулювання та інших спільних заходів.