11 травня 2019 року в Сторожниці знову збирали поціновувачів хореографічного мистецтва. Підготували насичену програму - зразковий аматорський ансамбль "Наша Файта" (керівник Мирослава Огразанська) та їхні гості з м. Одеса - хореографічний колектив "Фелічіта" (керівник - Марія Семененко). Привітали всіх присутніх - поважні гості - начальник відділу культури Ужгородської РДА Котляр Марія Золтанівна та голова Закарпатського обласного осередку Національної хореографічної спілки України та новоспечений директор БК с.Сторожниця - Толвай Ольга Олександрівна  . Розповіли про пророблену роботу за попередній рік - майстер-класи, флешмоби, виставки, екскурсії, фестивалі, концерти та поїздки та про плани на фестивальне літо 2019. Цікаво було вітати на сцені також матусь із обох колективів із їхніми танцювальними сюрпризами, які займаються в ретро - групах обох колективів. А на завершення, вже традиційно солодкий стіл та дискотека для дітей - учасників концерту та веселі посиденьки для дорослих та гостей свята.