13 травня голова райдержадміністрації Еріка Кинєв провела чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Семаля, заступника голови райдержадміністрації Єви Раті та керівника апарату Руслани Боднарюк.

Ключовими питаннями наради було обговорення стану функціонування в районі галузей освіти, охорони здоров’я та культури. Зокрема мова йшла про організацію літнього оздоровлення дітей, функціонування закладів культури, початок підготовки бюджетних установ до осінньо-зимового періоду.
Розглянули питання ремонту доріг у районі, підготовку до засідання колегії райдержадміністрації та сесії районної ради.
Відповідно до обговорених питань, присутніми було отримано доручення від голови райдержадміністрації рішення та скоординовано роботу структурних рідроздлів на поточний тиждень.