12.05.2019 р. у сільському клубі села Нижнє Солотвино відбувся звітний концерт, присвячений Дню Матері. У концерті брали участь всі аматорські колективи. Ведуча концерту – Кароліна Ходунь. Оцінювати виступи обдарованих учасників концерту прийшло майже все село. Звіт-концерт проводиться кожного року і з кожним роком, ми бачимо як учасники вдосконалюються з кожним наступним роком і виявляють творчі особистості. У концерті звучали закарпатських та українські пісні. У виконанні солістів Мирослави Король, Юлії та Наталії Матіцо звучали пісні про маму. Мирослава Король продемонструвала власну творчість. ЇЇ вірш був приурочений «Мамі» загиблого у АТО земляка Анатолія Голика. У своїх творах розкрита тема: материнська любов, отчий дім, шані до батьків, милосерді, високих людських почуттях, любові до рідного   краю. У звіт-концерті всі учасники розкрили свої таланти, подарувати всім масу приємних відчуттів і вражень, прекрасний весняний позитивний настрій. Я вітаю всіх учасників концерту, бажаю всім успіхів, творчого натхнення і любові.

Методист РОМЦНТ і КОР Владислава Коста