Під такою назвою творчий звіт-концерт колективів художньої самодіяльності та виставку робіт народних умільців в будинку культури с.Паладь Комарівці традиційно вже присвячують Міжнародному Дню сім’ї, який святкують 15 травня.

На концерті, який цьогоріч проходив 12 травня, було багато гостей: з привітальним словом виступила начальник відділу культури Ужгородської РДА Марія Котляр, консул генерального консульства Угорщини в Ужгороді Жолтан Боднар, представники делегації з побратима - села Яко, Угорщина, на чолі з головою села Анітою Горват, голова села П.Комарівці Й.Іллар, священики місцевих греко-католицької та реформатської церков. Всі вони звернулися до глядачів, до присутніх молодих сімей з теплим повчальним словом, з побажаннями злагоди, миру і любові в їхніх сім’ях, міцного здоров’я та Божого благословіння.

Концерт розпочали наймолодші мешканці села – вихованці дитячого садочка, які своїми віршами, піснями і танцями викликали в залі особливі емоції батьків. Естафету підхопили учні місцевої ЗОШ, які підготували художні номери - вітання для Мам та Бабусь.

Концерт продовжили колективи художньої самодіяльності будинку культури. Жіночий вокальний ансамбль «Незабудки» (кер. В.Іллар) виконали в’язанку угорських народних пісень. Хор костела Святої Трійці с.Малі Селменці, в якому активну участь бере директор даного будинку культури Вікторія Іллар, виконали пісні до Дня Матері, до Пресвятої Богородиці, про Боже милосердя.

Виступили на коцерті й гості – хор пенсіонерів з с.Яко, Угорщина, які виконали в’язанку угорських народних пісень. Угорськими народними піснями порадував глядачів і новостворений дитячий вокальний ансамбль «Гармонія» будинку культури. Хореографічні колективи «Малі цвіркуни» (кер. В.Іллар) подарували глядачам танці: молодша група – «Веселу польку»; старша група – «Диско танець». З сучасним танцем виступив і танцювальний колектив «Радуга» (кер. В.Іллар). Маленькі солісти-вокалісти Матяш Іллар і Даринка Колосівська виконали щемливі пісні про маму, чим викликали бурхливі оплески залу.

На завершення концерту директор БК Вікторія Іллар разом з головою села Йосифом Ілларом привітали квітами гостю з Угорщини, голову села Яко Аніту Горват з святом та подякували за їх участь у концерті, за їх співпрацю.

Після концерту було організовано Батьо-бал. Свято продовжувалось розважально-ігровою програмою на майданчику біля будинку культури, в якому брали участь цілими сім’ями.