9 травня в с.Соломоново у місцевому парку біля пам'ятника загиблим солдатам відбулися урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за участю художніх самодіяльних колективів Соломонівського сільського будинку культури та відділу прикордонної служби "Тиса" чопського загону.

Піднести квіти та схилити голови у пошані перед пам'ятником полеглим солдатам приїхали заступник голови Ужгородської РДА - Раті Єва Шандорівна та начальник відділу культури Ужгородської РДА - Котляр Марія Золтанівна.
Голова сільської ради Малинич Г.І. привітала всіх присутніх із святом та вручила грошовий сертифікат учаснику бойових дій у Великій Вітчизняній війні мешканцю с.Соломоново Волошину Василю Федоровичу.

У цей травневий день серця переповнюються емоціями. Дякуємо тобі, солдате, за життя! За те, що боровся і борешся за нас до нині!