9 травня у смт.Середнє відбувся мітинг-реквієм до Дня памяті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вшанувати пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни, що стала найбільш кривавою в історії людства, прийшли голова Ужгородської райдержадміністрації – Еріка Кинєв, начальник відділу культури райдержадміністрації – Марія Котляр, працівники закладів культури району, священник православної церкви Анатолій та ін.. Усі присутні доповнили свій одяг «Маком пам’яті».

Мітинг-реквієм розпочався з покладання вінків та квітів, проведено панахиду в пам’ять про полеглих, пропавших безвісти.

У своїй промові Еріка Кинєв згадує всіх односельчан, хто віддав життя за сьогоднішнє мирне небо. Всіх полеглих вшанували хвилиною мовчання.

Завершили церемонію виступи гуртків художньої самодіяльності клубів сіл Чабанівка, Дубрівка та Середнянської ДШМ.