В рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Ужгородського району 4 травня 2019 року в с.Худльово відбувся творчий звіт Худлівського будинку культури та клубів сіл Чертеж, Ляхівці, В.Солотвино, який був присвячений Дню матері.

Учасники колективів художньої самодіяльності радували присутніх запальними танцями, закарпатськими народними піснями та віршами про маму.

Худлівський будинок культури був представлений народним вокальним ансамблем «Джерело», вокальним ансамблем «Віолочка», хореографічним колективом «Ет Іріс», танцювальними колективами «Веселка» та «Маленькі гомбічки».

Клуб с.Чертеж представили учасники художньої самодіяльності декламуванням віршів та піснями «Мамине свято», «Усмішка матусі», «Любов твоя, мамо».

Ляхівський клуб представляли солістки Юліанна та Ніколетта Манюри з піснями «Мама» та «Мамине серце», а учасники танцювального гуртка «Радість» радували публіку запальними танцями «Бон бон» та «Дитинство».

Не менш цікаву програму представив клуб с.В.Солотвино, де учасники художньої самодіяльності майстерно демонстрували всій талант у виконанні пісень та віршів, в яких пишалися мудрими, працьовитими мамами.

Під час перегляду концерту глядачі отримали гарний настрій та позитивні враження і дружніми оплесками зустрічали кожний художній номер.

На завершення звітного концерту головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Лариса Фельцан щиро дякувала організаторам та учасникам концерту за турботу та розвиток культури в районі: «Ви своєю творчою працею даруєте людям задоволення, щастя і радість. Бажаю Вам чудового настрою, невичерпної енергії, нових звершень і досягнень!». Вітала всіх присутніх і Єлізавета Сівак – заслужений працівник культури України, голова циклової комісії менеджменту соціо-культурної діяльності Ужгородського коледжу культури і мистецтв: «Бажаю Добра, Любові, Краси і Миру! Здійснення всіх планів і задумів. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!»