Сьогодні, 06 травня 2019 року, в райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Еріки Кинєв відбулась робоча нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Семаля, заступника голови райдержадміністрації Єви Раті та керівника апарату Руслани Боднарюк.
На порядку денному постали питання про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації та організацію вирішення актуальних питань життєдіяльності району.
Заслухано оперативну інформацію керівників структурних підрозділів про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами,проаналізували стан проведеної роботи за минулий місяць та окреслили завдання на поточний.
Обговорили питання щодо підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення в районі Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться 8 та 9 травня 2019 року
Наголошено на необхідності підготовки питань та матеріалів на розгляд сесії районної ради.