25 квітня 2019 року о 09.00 год в Ужгородській райдержадміністрації відбулася 14-та комісія з питань захисту прав дітей під головуванням заступника голови райдержадміністрації Єви Раті. Доповідач по питанням, винесеним на розгляд комісії, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ірма Коста.

На засіданні були присутні: спеціаліст сектору опіки та піклування служби у справах дітей Тетяна Балаж, директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Олена Ігнат, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Маріанна Михайлишина, заступник головного лікаря з дитинства та допологової допомоги Ужгородського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, лікар – педіатр КЗ «Ужгородська районна лікарня» Мирослава Сідей, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Андріана Зизич, начальник юридичного відділу райдержадміністрації Вікторія Керецман, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Світлана Чопик, начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Котляр,  старший дільничний офіцер поліції сектору привенції районного відділку поліції Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, капітан поліції Тімур Булеца, прокурор Ужгородської місцевої прокуратури Яна Куцин.

На порядок денний засідання було винесено 9 питань з них:

1. Про надання дозволу Особа 1 на вчинення правочину щодо нерухомого майна право власності/користування яким має дитина/діти;
  2. Про надання дозволу Особа 2 на вчинення правочину щодо нерухомого майна право власності/користування яким має дитина/діти;
  3. Про надання дозволу Особа 3 на вчинення правочину щодо нерухомого майна право власності/користування яким має дитина/діти;
  4. Про надання дозволу Особа 4 на вчинення правочину щодо нерухомого майна право власності/користування яким має дитина/діти;
  5. Про призначення опки/піклування над дитиною Особа 5 _ року народження;
  6. Про реєстрацію народження новонародженої Особа 6покинутої дитини»
  7. Про влаштування дитини Особа 7 до ОБД м.Свалява.
  8. Про вирішення питання щодо подальшої роботи з сім’єю, де дитина зазнала психологічого насильства.

По факту заслуханих матеріалів справ прийнято 3 схвальних рішень на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

Відмовлено у наданні дозволу 2 на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.

А також, прийнято 1 рішення про визначення реєстрацію народження новонародженої дитини та влаштування її до ОБД м.Свалява;

9.Визначено напрямок подальшої роботи з сім’єю, де дитина зазнала психологічого насильства.

Начальник ССД Ірма Коста