Сьогодні, 19 квітня в райдержадміністрації відбулась районна виставка писанок, серветок, виробів з бісеру «Писанкова поезія», яку організував відділ культури райдержадміністрації.

Будинки культури, бібліотеки-філії та клуби району представили свої Великодні композиції. На виставці представлено близько 100 писанок, які виготовлені в різних техніках та з використанням великої кількісті різноманітних матеріалів: бісер, кольорові стрічки, зерна, листочки дерев та кущів, що показали оригінальність та особливість кожного майстра.

Виставку відвідали керівництво та працівники райдержадміністрації, районної ради та установ району. Кожен бажаючий міг придбати обновки до Великодня, щоб прикрасити свій кошик.