Новини

Про організацію роботи штабів з ліквідації наслідків НС говорили на селекторній нараді

Сьогодні керівництво району взяли участь в обласній селекторній нараді щодо роботи штабів з ліквідації наслідків НС, оперативної діяльності та реагування на динаміку розвитку обстановки в зоні відповідальності на місцях.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в області Ігор Шинкарюк наголосив,  що у відповідності до положень Кодексу Цивільного Захисту України ніхто не має права втручатися в діяльність керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Районна влада спрямовує зусилля на боротьбу з коронавірусом

Сьогодні, 06 квітня за участі голови РДА Вячеслава Дворського та голови районної ради Руслана Чорнака відбулась  робоча нарада, де розглянули питання щодо фінансового забезпечення закладів охорони здоров’я району. Участь взяли головні лікарі району, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Фрінцко, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території району Христина Мацко та керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк.  

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

КНП «Ужгородський районний ЦПМСД Ужгородської районної ради» інформує, що  за 05.04.2020 року до сімейних лікарів КНП «Ужгородський районний Центр ПМСД Ужгородської районної ради» не було звернень на гострі респіраторні захворювання та було 5 звернення на гарячу лінію. Разом з тим повідомляємо, що 548 осіб, які прибули із-за кордону, перебувають на добровільній самоізоляції.

В Ужгородському районі зафіксовано три випадки захворювання коронавірусом

Станом на 06 квітня на Ужгородщині лабораторно підтверджено 3 випадки захворювань на COVID-19.

2 випадки у жителів с.Руські Комарівці, 1 – с.В.Лази (Баранинська ОТГ). Хворі перебувають на лікуванні в обласній інфекційній лікарні. Наразі районною мобільною медичною бригадою проводяться відповідні заходи з контактними особами, зокрема здійснюється забір зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу COVID-19.

Інформація про COVID-19 в області

Про COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 6.04

- Перша пацієнтка, якій встановили діагноз COVID-19 на Закарпатті, одужала. Тричі тести ПЛР COVID-19 показали негативний результат.

- У 35 закарпатців, методом ПЛР, підтверджено діагноз коронавірусної інфекції.

- За добу, що минула, проведено 21 швидкий тест на COVID-19 та
8 досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію, 7-ми особам підтверджено діагноз COVID-19

- Одна хвора, з підтвердженим діагнозом COVID-19, яка перебувала у тяжкому стані на штучній вентиляції легень (ШВЛ) - померла.

МОЗ повідомляє:Пік COVID-19 в Україні прогнозується на 14-15 квітня

“Не піддавайтеся відчуттю оманливої безпеки, і на період до 24 квітня обмежте свою мобільність, не відвідуйте закладів без нагальної потреби й обов’язково користуйтеся засобами індивідуального захисту. 

Піклуймося про літніх людей!

Під час поширення коронавірусної хвороби особливо піклуйтеся про літніх людей. По можливості сходіть замість них у магазин і залиште пакунки перед дверима. Частіше дзвоніть їм та цікавтеся самопочуттям.  Мінімізуйте особисті контакти. Попросіть рідних похилого віку дотримуватисьх таких рекомендацій, це допоможе уберегти їхнє здоров’я та життя.

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.