12 квітня в Ужгородському районі проведено об’єктові навчання медичної спеціалізованої служби цивільного захисту Ужгородського району згідно плану основних заходів цивільного захисту галузі охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації. Навчання проведено з метою забезпечення готовності закладів охорони здоров’я та медичної спеціалізованої служби цивільного захисту до дій за призначенням в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

На навчанні опрацьовано дії органів МНС, екстреної медичної допомоги та медицини катастроф при виникненні надзвичайної ситуації природного походження змодельовані дві ситуації.

„Виявлення менінгококової інфекції в дитини, госпіталізованої в дитяче відділення”. Медичний персонал КЗ „Ужгородська районна лікарня» та Ужгородська міськрайонна філія ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» професійно відреагував на ситуацію, спрогнозував медико-санітарну обстановку, вжив профілактичні та протиепідемічні заходи при виникненні менінгококової інфекції.

„Виникнення дорожньо-транспортної пригоди за участі „Шкільного автобусу” та трактора, що сталася на відрізку дороги між селами Розівка та Концово”. Служби цивільного захисту оперативно відреагували на ДТП, діяли злагоджено та вправно. Всі профілактичні та лікувально-евакуаційні заходи щодо оперативного та аварійного прогнозування при аварії на автотранспорті проведено якісно. Потерпілим надано кваліфіковану первину та вторинну спеціплізовану медичну допомогу.

В заході взяли участь заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Кузьмик В.М., головний лікар обласної інфекційної лікарні Поляк М.А.,начальник медичної служби УДСНС у Закарпатській області Непіпова Наталія, начальник відділу охорони здоров’я РДА Чопик С.М., завідувач сектору цивільного захисту РДА Малко Р.М., керівники екстреної медичної допомоги, головні лікарі та працівники закладів охорони здоров’я району.