Сьогодні, 11 квітня, голова райдержадміністрації Еріка Кинєв долучилася до висадки молодих дерев майбутнього дендропарку в Урочищі Дубки неподалік Ужгорода. Захід пройшов у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», в якому взяли участь голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, керівники і працівники структурних підрозділів ОДА, обласного управління лісового і мисливського господарства, Ужгородського лісгоспу, вихованці шкільного лісництва Кам’яницької ЗОШ І–ІІІ ступенів.
Упродовж кількох годин учасники акції на 30-ти сотинах урочища висадили 900 дерев 16-ти порід. Серед них – традиційні для Карпат вільха, дуб, ясен, береза, сосна, клен, горіх тощо. Своє місце зайняли на плантації й екзотичні гінкгобілоба й хурма кавказька.
Молоді деревцята, коли зміцніють й підростуть, розсадять у новому дендропарку на території урочища, облаштують там доріжки для прогулянок, альтанки й лавиці для відпочинку. Після закінчення роботи юні натуралісти шкільного лісництва отримали з рук голови облдержадміністрації пам’ятні подарунки.