СКИНУТИ

Сьогодні, 10 квітня на території ДО «Укрпродконтракт» проводились спеціальні об’єктові навчання щодо ліквідації надзвичайної ситуації пов’язані з викидом аміаку. Участь у навчанні взяли голова райдержадміністрації за сумісництвом голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Еріка Кинєв, начальник та головний спеціаліст сектору цивільного захисту райдержадміністрації Роман Малко та Наталя Булина.

Основною темою навчання була організація дій органів управління та сил цивільного захисту підприємства у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру. Воно проводилось у двох етапах: “Виконання попереджувальних заходів ЦЗ при загрозі виникнення стихійного лиха – сильний дождь, ураганний вітер 29-30 м/с, при поривах до 35 м/с” та “Організація та проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт при ліквідації наслідків аварії техногенного характеру на об’єкті підвищеної небезпеки”.

Навчальною метою було визначення готовності підприємства до реалізації плану локалізації та ліквідації наслідків аварій та плану реагування на надзвичайні ситуації, вдосконалення навичок керівного складу цивільного захисту в узагальненні і аналізі даних про обстановку, розробці та прийнятті обґрунтованих рішень в умовах надзвичайних ситуацій, підготовка персоналу, техніки, оснащення і пунктів управління до виконання завдань з локалізації і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій тощо.

Найважливішою метою було навчитись правильній евакуації населення на прилеглій території де сталася надзвичайна ситуація техногенного характеру.