06 квітня 2019 року в рамках акції «Ужгородщині - чисте довкілля» у всіх населених пунктах району проведено день благоустрою населених пунктів. Представники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, жителі сіл  приводили у належний санітарний стан населені пункти і прилеглі території, пам’ятники, обеліски, кладовища, очищували узбіччя та кювети вздовж доріг.

Державні службовці райдержадміністрації також долучилися до акції. На базі Ужгородського держлісгоспу, разом з лісівниками, висадили туї на ділянці, на якій заплановано облаштувати та встановити місце для відпочинку, а також сосни біля адмінбудівлі.

Також учасники акції зробили ліквідацію несанкціонованих смітників у лісових масивах та біля потічка з гірською водою, пофарбували об'єкти еколого-натуралістичного центру та долучилися до формування "живої" огорожі.

Також день благоустрою прилеглих територій проведено у навчальних закладах району та медичних установах. Загалом вдалося зробити чимало роботи.