Новини

Фотоконкурс «Миттєвості сімейного щастя»

У рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї проводитиметься фотоконкурс «Миттєвості сімейного щастя».

Як стати наставником?

Усиновлення, опіка та піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронат над дітьми – форми сімейного виховання, що дозволяють дитині-сироті чи позбавленій, батьківського піклування відчути свою належність до сім'ї, значимість та підтримку дорослого. Але й досі в країні багато дітей перебуває  в інтернатних закладах. Їм дуже необхідна підтримка та увага людини, що може допомогти відчути себе потрібною і прийнятою, важливою для цього світу.

Зустріч з директорами шкіл

25 лютого 2020 року в райдержадміністрації відбулася нарада з директорами навчальних закладів району, на якій були присутні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, голова районної ради Руслан Чорнак, перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації Рената Манайло-Приходько, керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк та начальник відділу освіти райдержадміністрації Маріанна Михайлишина.

Голова райдержадміністрації провів нараду з перевізниками, на якій обговорені проблеми приміського сполучення

25 лютого голова районної державної адміністрації Вячеслав Дворський та голова районної ради Руслан Чорнак зустрілися з перевізниками Ужгородщини та головами сільських рад аби оговорити проблемні питання з організації перевезення пасажирів з населених пунктів району.

МЗС: ДО УВАГИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ЗДІЙСНИТИ ПОЇЗДКУ ДО ПІВНІЧНИХ РЕГІОНІВ ІТАЛІЇ

У зв’язку з загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням у північних регіонах Італії захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до уражених провінцій італійських регіонів Ломбардія, Венето, Емілія Романья та П’ємонт, де є найбільший ризик зараження.

Відбулася робоча нарада по вирішенню питання підвезення дітей району до окремих шкіл

21 лютого голова райдержадміністрації провів робочу зустріч з головою Тисаагтелекської сільської ради Василем Тормою та начальником відділу освіти Маріанною Михайлишиною по вирішенню питання підвезення дітей  в Тисаагтелекську ЗОШ І-ІІІ ступенів з навколишніх сіл. У зв’язку з неналежним станом дорожнього покриття на даний час підвезення учнів  не здійснюється .  

Головою райдержадміністрації проведено засідання колегії та нараду

Сьогодні, 21 лютого в райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії та нарада при голові райдержадміністрації Вячеславу Дворському, за участю голови районної ради, заступників голови РДА, керівника апарату, начальника Ужгородського управління ГУ ДПС у Закарпатській області, сільських голів та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

До уваги керівників підприємств, установ та організацій!

Відповідно статей 91, 92 Кодексу цивільного захисту, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»(із змінами),розпорядженням голови Закарпатської обласної держаної адміністрації від 18.12.2019 року № 723 «Про організацію у 2020 році функціонального навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області» затверджено план комплектуванн