11 березня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Еріки Кинєв відбулося  розширене засідання Ради регіонального розвитку Ужгородського району, в якому взяли участь голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак, перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Семаль, заступник голови районної державної адміністрації Єва Раті, сільські голови, депутати районної ради, керівники підприємств, установ, організацій району та структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадськості та інші.

Основною темою зібрання стало підведення підсумків соціально-економічного розвитку району за 2015-2018 роки та обговорення перспективного плану розвитку Ужгородського району на 2019-2021 роки.

Голова райдержадміністрації прозвітувалася про здобутки району в соціально-економічних сферах на прикладах реалізації проектів протягом 2015-2018 років та презентувала трирічний План перспективного розвитку Ужгородського району, який врахував надані місцевими громадами пропозиції щодо ремонту доріг, будівництво та реконструкція клубів, НВК, ДНЗ та ЗОШ, мереж водовідведення, укріплення матеріально-технічної бази закладів освіти, медицини, соціального захисту та культури, благоустрою території, впровадження енергозберігаючих технологій та інші. Ознайомила присутніх з об’єктами, які можуть реалізуватися протягом 2019-2021 років за рахунок усіх джерел фінансування, в тому числі за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Перед присутніми також виступив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який надав відповіді та всі запитання, які цікавили присутніх. Зокрема, серед питань, які порушили під час засідання – розвиток та покращення дорожньої інфраструктури, реєстрація Кам’яницької ЗОШ І-ІІІ ступенів на платформі ДФРР, приватизація земель державних підприємств району, фінансування галузі охорони здоров’я, погашення заборгованості з водопостачання Коритнянської сільської ради, покращення соціально-економічного розвитку району. Також не оминули тему децентралізації.

На завершення очільник області щиро подякував всім за співпрацю та побажав усім учасникам плідної роботи для покращення розвитку і добробуту краю.