СКИНУТИ

Відповідно до листа Торгово-промислової палати України від 28.02.2019 р. №520/02.0-7.1, інформуємо, що 20 травня 2019 року в м.Відні відбудеться Українсько-австрійський економічний форум.

Співорганізаторами форуму виступають Федеральна палата економіки Республіки Австрія і Торгово-промислова палата України.

Австрійська сторона підтвердила свою зацікавленість щодо спеціалізації форуму, а саме:

- торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами ;

- співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки – сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Виходячи з викладеного під час форуму українським учасникам з регіонів надається можливість презентувати економічний і інвестиційний потенціал регіонів своїх територій, регіональні програми розвитку, регіональні інвестиційні проекти, а представникам ділових кіл – провести ділові переговори з потенційними австрійськими партнерами.

У зв’язку з цим надаємо Вам програми (додаток) для розгляду та надання пропозицій щодо участі делегацій, а також виступів і презентацій українських учасників заходу у рамках тематичних панелей форуму.

Організаційні умови участі у заході передбачають сплату організаційного-внеску у розмірі 3 тисяч гривень за кожного учасника.

Транспортні витрати і проживання здійснюються за рахунок учасників заходу.

Торгово-промислова палата України готова надати допомогу щодо бронювання проживання або придбання авіаквитків.

Робочі контакти щодо участі делегацій в Українсько-австрійському економічному форумі пропонуємо підтримувати з координатором заходу від ТПП України – керівником дирекції міжнародного співробітництва Болдирь Геннадієм Миколайовичем:bgn-ier@ucci.org.ua.

Вкладення:
Скачати цей файл (Програма Форуму.pdf)Програма Форуму.pdf1347 kB