23 лютого2019року в будинку культури с.Сторожниця відбувся Фашіанговий плес (Зимовий бал). Фашіангі - традиційний період гулянь наших найближчих сусідів - угорців та словаків, який триває від закінчення новорічних свят аж до початку Великого 40-денного посту.

Уже вшосте організатори заходу, а саме: художній керівник будинку культури Мирослава Огразанська та бібліотекар с.Сторожниця Дарина Габор згуртували жителів села та найближчих околиць, щоб від душі повеселитись разом. Будинок культури відкрив свої двері понад 100 чоловік, і гуляли на славу аж до 6 годин ранку.

Концерту програму забезпечив звичайно зразковий аматорський ансамбль "Наша Файта" та талановита співачка Вікторія Балог. А зірковий тандем ведучого Віталія Багіна та неперевершеного гурту "Лорд" (Володимир Боршош та Іштван Гал) був родзинкою на цьогорічному балу. Не обійшлось і без традицій - похоронів контрабасу, багатої лотереї із понад 50 подарунками й сертифікатами та святкової фотозони.