День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, завдяки яким змінено хід історії нашої держави .

В закладах культури району пройшли заходи по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В клубі с.Оноківці пройшов вечір «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», який відкрила завклубом Марія Гричушенко зворушливими словами-спогадами тих подій та Гімном України. Діти запалили свічки пам’яті.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.

Голова села Павло Юрійович Машіка подякував полеглим Героям за їх неоцінений подвиг, який дає нам право жити в європейському суспільстві, захищає майбутнє наших дітей і виборює нашу незалежність.

На вечорі виступили дитячий вокальний ансамбль «Калина» та вокальний ансамбль «Марічка», які виконали пісні: «Помолюся тихо», «Україно, молюся за Тебе», «Мамо не плач» і т.п. Місцевий поет, заступник голови спілки письменників Закарпаття Михайло Бабідорич прочитав свій новий твір «Реквієм пам’яті Небесної Сотні», написаний спеціально до сьогоднішньої дати. Щоб закінчити вечір на оптимістичній ноті, з надією на майбутнє, маленька солістка Ніколетта Сусик заспівала пісню «Моє рідне село».

На пам'ять про проведений захід всі присутні на вечорі зробили колективне фото.