13 лютого пройшла підсумкова нарада працівників закладів культури району «Про творчу і фінансово-господарську діяльність закладів культури району у 2018 році та завдання на 2019 рік». З звітною доповіддю по даному питанню виступила начальник відділу культури райдержадміністрації – Котляр Марія Золтанівна. Роботу клубних закладів за минулий рік висвітлила керівник районного організаційно - методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи Ільченко Оксана Михайлівна. В своїй доповіді вона відзначила, що художні колективи району в минулому році прийняли участь в багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях. Проведено 6 районних фестивалів: «З джерела гірського, краси людської»- травень м-ць, с.Дубрівка; «Співає родина»- липень м-ць, с.Пацканьово; «Коли собі заспіваю» серпень м-ць, с.Худльово; «Фестиваль м’яса і пива» - вересень м-ць, с.Кінчеш; «Яблучний фест» - вересень м-ць, с.Сторожниця; «Добронська паприка» - вересень м-ць, с.Мала Добронь. До Державних свят проводились районні концерти; районні свята до всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва та для дітей «Святий Отче Миколай, нашу хату не минай».

Директор районного будинку культури Дубенко Леся Борисівна проінформувала про роботу народних колективів за 2018 рік. В минулому році чотирьом художнім колективам присвоєно звання «народний аматорський колектив», це – вокальний ансамбль «Кральовичка» клубу с.Невицьке; вокальний ансамбль «Руменок» БК смт.Середнє; вокальний чоловічий ансамбль «Фанати «Материнки»» БК креативно-мистецького комплексу «Вілет» с.Кам’яниця; вокальний ансамбль «Стражанка» БК с.Соломоново. На даний час в районі діють 22 самодіяльні колективи зі званням «народний» та 2 колективи зі званням «зразковий».

Директор районної центральної бібліотечної системи Валієва Валентина Никифорівна доповіла про роботу ужгородської централізованої бібліотечної системи у 2018 році та завдання на 2019 рік.

Роботу дитячих музичних шкіл у 2018 році висвітлив директор Коритнянівської ДШМ Югас Йосиф Олександрович. Зокрема наголосив на участі учнів шкіл мистецтв району в обласних та міжнародних конкурсах, фестивалях та олімпіадах. Багато дітей завоювали призові місця та нагороджені грамотами, дипломами.

Від працівників культури району виступили завідуюча бібліотекою-філіалом с.Дубрівка Мучичко Марія Юріївна, директор БК с.Паладь Комарівці Іллар Вікторія Андріївна та директор БК с.Соломоново Дагулич Ірина Василівна, які поділилися своїм досвідом роботи, наголосили на проблемних питаннях.

В кінці наради кращі працівники району були нагороджені подяками відділу культури.

З заключним словом виступила начальник відділу культури райдержадміністрації – Котляр Марія Золтанівна, яка зачитала проект рішення наради відділу культури, де зазначалося роботу вважати задовільною.