7 лютого 2019 року в Ужгородському коледжі культури і мистецтв відбувся вечір пам’яті Михайла Сергійовича Петрушевського. Він був справжнім фахівцем своєї справи, заслуженим працівником культури України, головою циклової комісії, викладачем-методистом, лауреатом премії ім.Д.Задора, автором збірок «Ансамбль угорських народних інструментів» та «Українські народні пісні Закарпаття у супроводі баяну та акордеону».

Про його біографічний та творчий шлях розповіла голова циклової комісії народно-інструментального мистецтва Тетяна Ганулич. У концерті взяли участь художні колективи коледжу та району, якими керував Михайло Петрушевський. Відкрив концерт народний ансамбль пісні і танцю «Дружба» РБК, в якому Михайло Сергійович працював керівником оркестру від дня заснування колективу. Учасники колективу теплими словами згадували про тридцятирічну співпрацю з талановитим музикантом.