Оголошення

21 лютого 2019 року, о 10.00 год. за адресою: м.Ужгород, вул.Загорська,10 (Великий зал засідань, ІІ поверх) відбудеться публічний звіт голови Ужгородської районної державної адміністрації Кинєв Еріки Петрівни.

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Ужгородської райдержадміністрації протягом 2018 року.

Регламент заходу:

10:00 – 10:30  – публічний звіт голови райдержадміністрації про результати роботи Ужгородської райдержадміністрації за 2018 рік.

10:30 – 11:00  – запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід представників громадських рад при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації, голів виконавчих комітетів селищної та сільських рад району, керівників підприємств, установ і організацій району.

Контактна особа з питань проведення заходу: керівник апарату райдержадміністрації Боднарюк Руслана Юріївна.

(тел.61-69-19, email: uzh-rda@carpathia.gov.ua).