Аматорські колективи Ужгородського району прийняли участь у ІІ Міжнародному гастрономічно - колядницькому фестивалі «Василля», що проходив в м. Ужгород на передодні Старого Нового року . Не зважаючи на складні погодні умови, наші артисти з’їхалися на свято з різних куточків Ужгородщини, і подарували чудовий настрій глядачам. Щедрівки і колядки звучали у виконанні народних вокальних ансамблів «Газдині» (БК с. Пацканьово»), «Джерело» (БК с. Худльово»), «Руменок» (БК смт. Середнє»), «Карпатські голоси» (клуб с. Оноківці), «Оріховчанка» (клуб с. Оріховиця»), «Бетяри» (БК с. Сторожниця), «Намисто» і «Рідна пісня» РБК. Село Невицьке представило зразу два колядницьких колектива – народний вокальний ансамбль « Кральовичка» і вокальний ансамбль «Шовкова косиця». Прикрасили свято танцювальні композиції у виконанні учасників зразкового хореографічного колективу «Наша файта» (БК с. Сторожниця). Справжні бетлегеми завітали на фестиваль з сіл Чабанівка і Анталовці.