10.01.2019 при Ужгородській райдержадміністрації відбулося термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в роботі якої взяли участь: перший заступник голови Ужгородської райдержадміністрації, голови комісії – Семаль В.Ю., секретар комісії – Булина Н.П., начальник сектору цивільного захисту райдержадміністрації – Малко Р.М., начальник фінансового управління РДА – Ящищак О.В., в.о. начальника відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА – Мигович Я.Е., начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА – Москалюк Л.Д., начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства РДА – Крупнік В.Я., начальник районного відділу капітального будівництва – Ворю Л.П., начальник Ужгородського МРВ УДСНС України у Закарпатській області – Ільницький В.Б., голови Ірлявської – Чорнак В.В., Паладькомарівської – Іллар Й.Й. сільських рад.

На засіданні комісії розглядалося питання щодо розчистки автомобільних доріг загального користування місцевого значення району у зимовий період 2019 року.

З розгляду даного питання прийнято відповідне протокольне рішення, яке направлено виконавцям для виконання.

Сектор цивільного захисту райдержадміністрації