Сьогодні, 9 січня в райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Еріки Кинєв відбулась перша цьогорічна робоча нарада з структурними підрозділами райдержадміністрації. За участю першого заступника Віталія Семаля, заступника Єви Раті, керівника апарату Руслани Боднарюк та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розпочинаючи нараду голова райдержадміністрації привітала присутніх зі святами та Новим роком, в загальному підсумувала роботу структурних підрозділів райдержадміністрації за 2018 рік.

Про початок роботи тендерного комітету по будівництву амбулаторій в селах Батфа, Руські Комарівці та Кам’яниця розповів Віталій Семаль, перший заступник голови райдержадміністрації.

На контролі залишається питання утримання доріг в зимовий період.

Також, начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Котляр запросила всіх бажаючих відвідати обласний фестиваль «Коляди в старому селі» (12 січня, в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту о 11:30) та в обласному гастрономічному і колядницькому фестивалі «Василя» (13 січня, на площі Народній о 12:00).