СКИНУТИ

В Африці, а саме в Нігерії, щороку в грудні відбувається найбільший карнавал на континенті, який згуртовує культури із цілого світу.

Цього року зразковий дитячий хореографічний аматорський ансамбль "Наша Файта" із с. Сторожниця (керівник М.Огразанська) запросили представляти словацьку культуру на наймасовішому дійстві в Африці.

7 днів насичених незабутніми враженнями учасники ансамблю провели серед колективів із понад 34 країн із цілого світу, таких як Ефіопія, США, Канада, Колумбія, Індонезія, Танзанія, Південна Африка, Мексика, Бразилія, Кенія, Туреччина, Швейцарія, Литва, Хорватія, Франція та інші.

Довга дорога, тривалістю в 48 години ,6 перельотів, особиста охорона, зустріч Нового року в теплих краях, костюмована хода понад 12 км, Міс Африка, байкер шоу, безліч концертів, поважні місця біля Президента та Прем'єр - міністра Нігерії, фуршет із першими особами континету - незабутні теплі емоції та яскраві враження на все життя, море нових знайомств та неочікуваних запрошень на фестивалі по цілому світу - ось з чим повернулась Наша Файта із карнавалу2018в Африці.