27 грудня 2018 року о 09.00 год в Ужгородській райдержадміністрації відбулася 14-та комісія з питань захисту прав дітей під головуванням заступника голови райдержадміністрації Єви Раті. Доповідач по питанням, винесеним на розгляд комісії, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірма Коста.

На засіданні були присутні: директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Олена Ігнат, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Маріанна Михайлишина, заступник головного лікаря з дитинства та допологової допомоги Ужгородського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, лікар – педіатр КЗ «Ужгородська районна лікарня» Мирослава Сідей, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Андріана Зизич, начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Котляр,  старший дільничний офіцер поліції сектору привенції районного відділку поліції Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, капітан поліції Тімур Булеца.

На порядок денний засідання було винесено 8 питань з них:

1. Про надання дозволу Особа 1 на вчинення правочину щодо нерухомого майна;
  2. Про надання дозволу Особа 2 на вчинення правочину щодо нерухомого майна;
  3. Про надання дозволу головному державному виконавцю Виликоберезнянського МВДВС ГТУЮ у Закарпатській області на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  4. Про визначення місця проживання малолітньої дитини Особа 4 _ року народження;
  5. Про визначення місця проживання малолітньої дитини Особа 5 _ року народження;
  6. Про визначення місця проживання малолітньої дитини Особа 6 _ року народження;
  7. Про визначення способу у часті гр. Особа 7 у вихованні дітей Особа 8, 2005 р.н., Особа 9, 2009 р.н., Особа 10, 2014 р.н.
  8. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей що опинилися у складних життєвих обставинах

По факту заслуханих матеріалів справ прийнято 2 схвальних рішень на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

Відмовлено у наданні дозволу  головному державному виконавцю Виликоберезнянського МВДВС ГТУЮ у Закарпатській області на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.

А також, прийнято 2 рішення про визначення місця проживання дитини та 1 звернення перенесено на наступне засідання у зв’язку з потребою додаткового вивчення у зв’язку з потребою їх додаткового вивчення.

Затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей що опинилися у складних життєвих обставинах.

Начальник ССД Ірма Коста