Сьогодні в райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації відбулась підсумкова апаратна нарада за участю керівника апарату Руслани Боднарюк та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
 Під час наради розглянуто завдання та доручення керівництва райдержадміністрації, а також  поточні питання життєдіяльності та розвитку району.
 Підведено підсумки роботи  районної влади у 2018 році, зупинившись на об’єктивних проблемах та окресливши досягнення в кожній галузі.
 Завершуючи останню у 2018 році апаратну нараду, Віталій Юрійович відмітив роботу структурних підрозділів райдержадміністрації позитивною оцінкою та подякував усім за роботу, привітавши працівників та їх сім’ї з Новорічними святами.